wtorek, 7 kwietnia 2009

Dieta kefirowa


Jeśli zadać takie pytanie w systemie, różnorodność sposobów odchudzania poprzez kefir można uruchomić oczu. To nie jest zaskakujące. Ponieważ kefir - produkt w swoim rodzaju, niepowtarzalny, bardzo niski i dobrze strawiony, zawiera wiele użytecznych substancji do organizmu. Nie jest przypadkiem, że kefir jest podstawą wielu dietach o straty, a nawet ich liczby jako spółka zależna, że tak powiem, produkt (na pewno masz spełnione takie nazwiska jak Apple - dieta kefirowa, gryki - kefirnaya dieta i wiele innych, znacznie wszelkich [coś] - dieta kefirowa:).

Let's Talk About niektórych odmian faktycznie dieta kefirowa. To znaczy, spójrz na tych dietach w którym głównym produktem jest kefir.

Pierwszy z nich można nazwać dieta kefirowa "w czystej postaci." Innymi słowy, to dieta kefirowa. Czy to, że na 3 dni tylko jeść kefir: 1-1.5 litra (na dzień) do picia przez pięć lub sześć przyjęć w regularnych odstępach czasu. Oczywiście, w kefir powinny być wolne od cukru i tłuszczu jest pożądana.

Oczywiście, dieta kefirowa jest dość trudne. Dla ułatwienia życia można dodać więcej Poproszę pół kilo-kilogram słodkich owoców i warzyw do tego samego 1-1.5 litrów kefir dziennie. W tym przypadku dieta może "siedzieć" 5-6 dni.

I wreszcie wprowadzą jedną z odmian diety kefirowej, przeznaczony do 7 dni, więcej energii i obejmuje różnorodne produkty (wszystkie posiłki przygotowywane i spożywane bez przyprawy, sól i cukier):

* 1 dzień - gotowane ziemniaki (5 średnich sztuk), oraz 1,5 litra kefir;
* Dzień 2 - Gotowane kurczaka (100 gramów) i tym samym pół litra kefir;
* Dzień 3 - gotowane chude mięso, najlepiej wołowinę (100 gramów) plus jeden i pół litrów kefir;
* Dzień 4 - gotowane ryby (100 g) i, ponownie, kefir;
* 5 dni - owoce i warzywa, z wyjątkiem wysokiej calorie bananów i winogron (do kg) i 1,5 litra kefir;
* Dzień 6 - tylko kefir (pół litra);
* Dzień 7 - woda mineralna.

Ponowne dieta może być nie wcześniej niż jeden miesiąc, lepiej niż półtora lub dwa. Oraz, co zrozumiałe, kefir, ze wszystkich opcji diety kefirowej nie powinny jeść cukru i tłuszczu, co tylko znajdą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz